UKP GRYF DĘBICA

trenuj z nami

Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim.

Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego dzieci 10-11 lat Strzyżów

Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego dzieci 10-11 lat Strzyżów

W dniu 18.03 odbyły się w Strzyżowie Mistrzostwa województwa podkarpackiego.

W zawodach brało udział 193 zawodników z 14 klubów z całego podkarpacia.
Klub UKP GRYF Dębica reprezentowało 14 zawodników, trójka z nich z dniem dzisiejszym
może się pochwalić zdobytym tytułem Mistrza Podkarpacia! 🙂
Nasi podpieczni zdobyli 11 medali co pozwoliło ,,GRYFkom” zająć 4 miejsce na 14 klubów.
Wart odnotowania jest fakt iż zawodnicy gryfa 10-cio krotnie plasowali się na ,,pechowym” 4 miejscu mijając się o włos od podium.
Świetną informacją jest że na 7 najlepszych zawodniczek z całego podkarpacia wśród 10 latków 4 z nich są z naszego klubu co jest dowodem na to że prezentują bardzo wysoki poziom 🙂
Wyniki naszych podpiecznych:

Gabriela Kozioł(10 lat)
– 1 miejsce na 50m st.grzbietowym(tytuł mistrza podkarpacia!)
– 2 miejsce na 100m st.grzbietowym
– 2 miejsce na 50m st.dowolnym
– 3 miejsce na 50m st.motylkowym
– 5 miejsce na 100m st.zmiennym

Maja Adwent(10 lat)
– 1 miejsce na 50m st.klasycznym(tytuł mistrza podkarpacia!)
– 2 miejsce na 100m st.klasycznym
– 6 miejsce na 50m st.motylkowym
– 6 miejsce na 100m st.zmiennym

Jakub Lenczowski(11 lat)
– 1 miejsce na 200m st.klasycznym(tytuł mistrza podkarpacia!)
– 7 miejsce na 100m st.klasycznym
– 7 miejsce na 100m st.zmiennym
– 10 miejsce na 50m st.dowolnym

Maja Mazur(10 lat)
– 2 miejsce na 50m st.grzbietowym
– 2 miejsce na 50m st.motylkowym
– 3 miejsce na 50m st.dowolnym
– 4 miejsce na 200m st.dowolnym
– 5 miejsce na 100m st.dowolnym

Julia Lipińska(10 lat)
– 3 miejsce na 200m st.dowolnym
– 4 miejsce na 50m st.motylkowym
– 4 miejsce na 100m st.zmiennym
– 4 miejsce na 100m st.dowolnym
– 4 miejsce na 50m st.dowolnym

Igor Cudecki(11 lat)
– 4 miejsce na 200m st.klasycznym

Karolina Tabis(10 lat)
– 4 miejsce na 50m st.klasycznym
– 4 miejsce na 100m st.klasycznym
– 9 miejsce na 100m st.zmiennym
– 10 miejsce na 50m st.dowolnym

Kamil Strózik(10 lat)
-4 miejsce na 50m st.grzbietowm
-4 miejsce na 100m st.grzbietowym
-5 miejsce na 50m st.motylkowym
-10 miejsce na 100m st.zmiennym
-10 miejsce na 50m st.dowolnym

Emilia Cieśla(11 lat)
-6 miejsce na 200m st.dowolnym
-8 miejsce na 100m st.dowolnym
-9 miejsce na 50m st.dowolnym
-10 miejsce na 100m st.klasycznym

Jagoda Nowak(10 lat)
-6 miejsce na 100m st.klasycznym
-7 miejsce na 50m st.klasycznym
-9 miejsce na 50m st.grzbietowym(ex equo)

Bieszczad Tymoteusz(10 lat)
-6 miejsce na 200m st.dowolnym

Aleksandra Potyrała(10 lat)
-8 miejsce na 100m st.grzbietowym
-9 miejsce na 50m st.grzbietowym(ex equo)

W zawodach udział brali również Hubert Longosz oraz Miłosz Świstak.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy świetnych rezultatów oraz godnej postawy!