UKP GRYF DĘBICA

trenuj z nami

Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim.

ZIMOWE MISTRZOSTWA MKP BOBRY DĘBICA

ZIMOWE MISTRZOSTWA MKP BOBRY DĘBICA

ZIMOWE MISTRZOSTWA MKP BOBRY DĘBICA – rekord okręgu dla zawodniczki naszego klubu !!
W dniach 03 – 04.02.2017 na Dębickiej pływalni odbyły się zimowe mistrzostwa klubu bobry. W zawodach startowało 371 zawodników z 34 klubów. Nasz klub reprezentowało 37 pływaków którzy łącznie zdobyli 10 medali: 4 złote 2 srebrne i 4 brązowe

Wyniki:
Sztafeta 4×50 zmienny
-1 miejsce w składzie (Natalia Szerszeń, Adam Różański, Adrian Ozga, Wiktoria Rżany)
Natalia Szerszeń
– 1 miejsce na 50m stylem grzbietowym pobijając rekord okręgu dziewcząt 15 letnich z czasem 30.85
– 1 miejsce na 100m st grzbietowym
– 3 miejsce na 50m st dowolnym
Blanka Rżany
– 1 miejsce na 100m st klasycznym
– 4 miejsce na 50m t klasycznym
Joanna Świątek
– 2 miejsce na 50m st motylkowym
– 5 miejsce na 100m st motylkowym
Antoni Horodyński – (2 miejsce w klasyfikacji najlepszy zawodnik 12 – 13 letni)
– 2 miejsce na 50m st dowolnym
– 3 miejsce na 100m st dowolnym
Lenczowski Jakub
– 3 miejsce na 100m st klasycznym
Adwent Maja
– 3 miejce na 50m st klasycznym
– 4 miejsce na 100m st klasycznym
Siembida Hubert
– 4 miejsce na 50m st motylkowym
Bolek Tatiana
– 4 miejsce na 50m st grzbietowym
– 5 miejsce na 50m st motylkowym
– 5 miejsce na 100m st grzbietowym
Rżany Wiktoria
– 4 miejsce na 50m st klasycznym
– 5 miejsce na 100m st klasycznym
– 6 miejsce na 100m st motylkowym
– 6 miejsce na 200m st klasycznym
Strózik Kamil
– 4 miejsce na 50m st motylkowym
– 8 miejsce na 50m st grzbietowym
Cieśla Emilia
– 4 miejsce na 100m st dowolnym
– 10 miejsce na 50m st dowolnym
Bigus Wiktoria
– 4 miejsce na 100m st grzbietowym
– 11 miejsce na 100m st klasycznym
Mazur Bartosz
– 5 miejsce na 200m st grzbietowym
– 7 miejsce na 100m s t grzbietowym
Cudecki Igor
– 5 miejsce na 50m st klasycznym
– 6 miejsce na 100m st klasycznym
Wodzień Szymon
– 6 miejsce na 100m st klasycznym
– 9 miejsce na 50m st klasczynym
Żyła Robert
– 8 miejsce na 50m st motylkowym
– 10 miejsce na 50m st dowolnym
Lipińska Julia
– 8 miejsce na 50m st motylkowym
– 10 miejsce na 50m st grzbietowym
Szaraniec Patrycja
– 7 miejsce na 100m st dowolnym
Gabriela Kozioł
– 9 miejsce na 50m st grzbietowym
Jagoda Nowak
– 10 miejsce na 100m st klasycznym
W zawodach udział brali również: Bratuś Patrycja, Barycza Zuzanna, Skowron Maria, Misa Sandra, Zawisza Filip, Maja Mazur, Hubert Longosz, Miłosz Świstak, Laura Kusznierek, Mikolaj Kuszowski, Patryk Chmura oraz Wiktoria Gołąb.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz ich trenerom !!